Stwórz własny, wyjątkowy plac zabaw!!!

Wszystkie systemy placów zabaw GameTime oferują bardzo duży wybór komponentów, które możemy dowolnie łączyć tworząc niepowtarzalne miejsce zabaw dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku oraz do możliwości finansowych inwestora. Przekażcie nam swoje propozycje, a my postaramy się je urzeczywistnić!!!

Komponenty GameTime systemu Power ScapePlus oraz innych systemów mogą być łączone w dowolny sposób. Poniżej galeria przykładowych komponentów - katalog komponentów znajdziesz klikając tutaj.

Jeżeli zdecydowałeś już które z proponowanych komponentów znajdą się w projekcie Twojego placu zabaw możesz przystąpić do zaprojektowania jego kolorystyki - tutaj znajdziesz link do kreatora kolorów.

Jako inspiracja mogą posłużyć projekty stworzone przez innych - znajdziesz je na naszej stronie oraz w najnowszym katalogu na rynek amerykański - znajdziesz je klikając tutaj.

TERAZ MONTAŻ WSZYSTKICH URZĄDZEŃ GRATIS!!!* ZAPRASZAMY!!!

*oferta dotyczy wszystkich urządzeń systemów: PowerScape Plus, PrimeTime, Xscape, Xscape 2-5; oferta nie dotyczy przygotowania podłoża; oferta ważna jest przy złożeniu zamówienia do 30 czerwca 2012r.

Galeria zdjęć
Plac zabaw   Projektowanie placów zabaw   Producent placów zabaw