Dlaczego warto wybrać GTPL

GTPL jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy iw Polsce.

Nasze produkty, produkowane w Stanach Zjednoczonych, znane są dzieciom i dorosłym na wszystkich kontynentach. Poprzez unikalną jakość, pełną kompatybilność wszystkich systemów oraz nieosiągalne dla innych producentów warunki gwarancji, włącznie z dożywotnimi, możemy zapewnić Państwa, iż nasza oferta jest naprawdę wyjątkowa.

W naszej ofercie odnajdziecie bardzo szeroki wybór urządzeń zapewniających dobrą zabawę o każdej porze roku: suche place zabaw, wolnostojące urządzenia zabawowe przeznaczone dla dzieci, sprzęt fitness dla dzieci i dorosłych oraz wyposażenie wodnych placów zabaw.


Proponujemy Państwu gotowe zestawy urzadzeń zabawowych i sprayparków, ale to na czym nam  zależy najbardziej, to realizacja Państwa indywidualnych pomysłów na stworzenie wyjatkowego miejsca zabaw. Nasza pełna oferta obejmuje ponad 1500 komponentów do swobodnego i nieograniczonego wykorzystania. Z przyjemnością przyjmiemy Państwa wizję, konkretne potrzeby i możliwości budżetowe, by potem wspólnie stworzyć niepowtarzalną przestrzeń do zabawy. Ze strony naszego zespołu gwarantujemy profesjonalną obsługę na każdym etapie inwestycji, jak również po jej zakończeniu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Plac zabaw   Projektowanie placów zabaw   Producent placów zabaw