GTPL jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy

              

Od 1929 roku misją amerykańskiej firmy Game Time jest wzbogacanie dzieciństwa poprzez zabawę. Przez ten czas firma stała się światowym liderem w branży publicznych placów zabaw. Zajmuje się nie tylko zwykłym projektowaniem placów zabaw, ale przede wszystkim poszukuje odpowiedzi na pytanie jakiego otoczenia potrzeba dzieciom by pokonywały wyzwania i odkrywały nowe możliwości w trakcie zabawy.

Game Time oferuje największą na rynku  różnorodność  nowoczesnych i tradycyjnych systemów urządzeń zabawowych, które nie tylko spełniają ale znacznie przekraczają minimalne wymagania bezpieczeństwa. Zabawa w takim otoczeniu sprzyja prawdziwej integracji dzieci niezależnie od umiejętności czy stopnia sprawności fizycznej.

Amerykańska siedziba GameTime mieści się w miejscowości Fort Payne w Alabamie i jest doskonale przygotowana do przyjęcia nawet największych zamówień. Firma obecnie zatrudnia 400 pracowników w zakresie zarządzania, inżynierii i produkcji. Wytwarzanie wszystkich elementów urządzeń zabawowych odbywa się na miejscu co pozwala na dokładniejszą kontrolę jakości. Realizacja złożonego i zaakceptowanego przez system zamówienia następuje w terminie od 25 do 45 dni w zależności od złożoności.

W GameTime jesteśmy świadomi, że naszymi najważniejszymi klientami są dzieci korzystające z urządzeń naszej produkcji. Rozumiemy, że najlepsze środowisko do zabawy jest kreowane przez takie połączenie urządzeń, które stymuluje dzieci do szukania własnych pomysłów na zabawę i zachęca do poszukiwania i pokonywania wyzwań natury fizycznej i emocjonalnej. Nasze produkty są doskonalone by stymulowały do poszukiwania nowych rozwiązań i zastosowań oraz zapewniały bezpieczną i dobrą zabawę. Dla nas zabawa jest prawem, a nie przywilejem!

Galeria zdjęć

 Więcej o .

Plac zabaw   Projektowanie placów zabaw   Producent placów zabaw