Montaż

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom montażowym, jak system PowerLock's, czy system bezpośredniego łączenia DirectBolt w systemach GameTime oraz technologii OmniPod w wodnych placach RainDrop, instalacja naszych produktów jest naprawdę łatwa i przyjazna nawet dla niewykwalifikowanych montażystów.

 

Oczywiście GTPL jest w stanie zapewnić montaż w każdym miejscu w Polsce, natomiast namawiamy gorąco do organizowania lokalnych społeczności, by wspólnymi siłami zbudować Wasz nowy plac. Najtrudniejszy, pierwszy etap budowy placu zabaw, czy wodnego placu zabaw, pozostawiamy naszym montażystom, natomiast na etapie instalowania poszczególnych urządzeń, pomoc lokalnej społeczności będzie nieoceniona. Na pewno pozwoli oszczędzić całkowite koszty inwestycji, ale przede wszystkim umocni pozytywne więzi w każdej społeczości.

Na każdym etapie inwestycji, pracownicy GTPL zapewniają profesjonalną obsługę, nasza misja nie ogranicza się do sprzedaży samego produktu, staramy się służyć klientom pomocą i radą od samego początku współpracy, aż po wydłużone okresy gwarancyjne na nasze urządzenia, by zoptymalizować Wasze zadowolenie z naszych produktów!!!

Galeria zdjęć
Plac zabaw   Projektowanie placów zabaw   Producent placów zabaw